Antalya Avukat Ebru Çebi FAALİYET ALANLARI

CEZA HUKUKU

Antalya Ceza Hukuku Avukatı

Antalya’da faaliyet gösteren Avukat Ebru ÇEBİ, Antalya ceza avukatı olarak gerçek ve tüzel kişilere yönelik her türlü suç isnadı, cezai şikayet, kovuşturma, soruşturma ve diğer ceza davası konularında müvekkillerimize avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunmakta ve ceza mahkemelerinde kendilerini gerek müşteki vekili ve gerekse sanık müdafi olarak temsil etmektedir.

Antalya ceza avukatı Ebru ÇEBİ ceza hukuku konusundaki tecrübe ve uzmanlığı sayesinde müvekkillerine en iyi sonucu sağlamak için başta Antalya ve ilçelerinde olmak üzere tüm Türkiye genelinde ceza hukuku ile ilgili destek ve danışmanlık vermektedirler.

 

Antalya Ceza Avukatı

Hukuki bir sorun yaşadığınızda tedirgin olmanız çok normal, problemin büyüklüğüne göre ceza ödemeniz hatta özgürlüğünüzün elinizden alınmasına neden olabilir. Bu yüzden avukat seçiminde dikkatli olmalısınız. Antalya Ceza Avukatı tercihinizde konusunda tecrübeli, kanunlara hakim, her sorunuzu cevaplayacak ilgili ve bilgili bir ceza avukatıyla çalışmalısınız.

 

Antalya Ceza Avukatı olarak davanın her aşamasında müşteki ve sanık vekilliği,

Sulh Ceza, Asliye Ceza ve Ağır Ceza mahkemelerinde sanık ve müdahil vekilliği,

Suç duyurusunda bulunma, Cumhuriyet Savcılığı hazırlık soruşturması sırasındaki takip ve müdahaleler,

Trafik kazalarından kaynaklanan, ceza davaları, kusur oranına karşı itiraz ve tespitler,

Çek yasası Fikri ve Sınai Mülkiyet haklarından kaynaklanan cezai takipler ve davalar,

Antalya Ceza Avukatı Sabıka kayıtlarının ve sicillerin zaman aşımı vs hukuki nedenlerle silinmesi talepleri,

Kanunlarla düzenlenen cezai müeyyideler için şikayet ve dava takibi yapar.

Avukat eğer şüpheliyi temsil ediyorsa şüphelinin ifade vermeden önce atılı suçlama ve riskler konusunda bilgilenmesi, lehe olan delillerin tespiti ve vurgulanması, iddiaya konu olayın hukuki özellik arz eden noktalarının vurgulanması bakımından ceza avukatından hukuki destek almak son derece önemlidir.