ANTALYA AVUKAT

Ebru ÇEBİ Hukuk Bürosu
 

Antalya Avukat

 

Antalya barosuna kayıtlı Avukat Ebru ÇEBİ özel hukuk alanında Antalya'da faaliyetlerini sürdürmektedir. Başta Aile Hukuku (boşanma avukatı), Bilişim Hukukuİcra HukukuGayrimenkul HukukuMiras Hukukuİş  HukukuTicaret Hukuku ve Ceza Hukuku  alanında  Antalya'da  Avukatlık  faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Antalya Avukat arayışlarınızda büromuz ile irtibata geçebilir, randevu alarak yüz yüze öngörüşme yapabilirsiniz. Antalya Avukat ofisimizce müvekkillerimiz dışındaki kişilere telefon yada mail yolu ile danışmanlık hizmeti verilmemektedir. 

Antalya Avukat Ebru ÇEBİ' ye ait web sitesi üzerinden danışma ücreti ödeyen kişilere dilerlerse Telefon yolu ile yada yazılı olarak danışmanlık hizmeti verilebilmektedir. Özellikle Antalya dışında veya Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın en sık tercih ettiği danışma biçimi online danışmadır. Ödeme yapmak için lütfen TIKLAYINIZ  Ödeme yapmadan önce lütfen İLETİŞİM kısmından bize ulaşarak bilgi alınız. Avukatlık vekalet ücreti hakkında telefonda bilgi verilmemekte olup yüz yüze yapılan ön görüşmelerde davanın konu ve durumuna göre fiyat verilmektedir. 

 

Danışma ücrete tabidir. 

Aile Hukuku - Antalya Boşanma Avukatı

Aile Hukuku

Bilişim Hukuku - Bilişim Avukatı - Antalya Bilişim Hukuku Avukatı

Bilişim Hukuku

Ceza Hukuku - Ceza avukatı - Antalya Ceza Avukatı

Ceza Hukuku

Gayrimenkul Hukuku - Gayrimenkul Avukatı - Antalya Gayrimenkul Hukuku Avukatı

Gayrimenkul Hukuku

İş Hukuku - İş Avukatı - Antalya İş Hukuku Avukatı

İş Hukuku

İcra İflas hukuku - İcra Avukatı - Antalya İcra İflas Hukuku Avukatı

İcra İflas Hukuku

Miras Hukuku - Miras Avukatı - Antalya Miras Hukuku Avukatı

Miras Hukuku

Ticaret ve Şirketler Hukuku - Ticaret Avukatı - Antalya Şirket Avukatı

Ticaret Hukuku